Deep Blue Master 1000 Blue-Blue-Red-20-30-40
| Bezel: | Unidirectional rotating bezel |
|---|---|
| Case back: | Screwed |
| Case diameter: | ca. 44 mm |
| Case height: | ca. 14 mm |
| Crown: | Screwed down, With flank protection |
| Strap / Bracelet width: | 22 mm |
| Water-resistant: | bis 30 ATM |
| Movement caliber: | SII NH 35 Automatik, 24 Steine |
| Movement type: | Automatic movement |
| Date function: | Day of the month |
| Luminous material: | Stundenindexe, Uhrenzeiger |
| Dial color: | Blue |
| Design: | Diver |
| Crystal: | Sapphire crystal |
| Case material: | Stainless steel |
| Functions: | Helium Ventil |
| Included items: | Aufbewahrungsbox, Bedienungsanleitung, Garantieschein |
Product information "Deep Blue Master 1000 Blue-Blue-Red-20-30-40"
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Login
Ähnliche Artikel
No longer available
No longer available
No longer available
No longer available
Zubehör
Average rating of 5 out of 5 stars
No longer available
Average rating of 5 out of 5 stars
No longer available
No longer available
No longer available
No longer available
Ähnliche Artikel
No longer available
No longer available
No longer available
No longer available
Zubehör
Average rating of 5 out of 5 stars
No longer available
Average rating of 5 out of 5 stars
No longer available
No longer available
No longer available
No longer available